Jump to content

Studio Natali vám nabízí tyto druhy masáží:   

 • Klasická masáž

  Masáž má dobrý vliv na klouby, na zvyšování nebo udržování jejich pohyblivosti. Zvyšuje výživu kožních buněk, jejich činnost a obranyschopnost. 

  Masáž působí na celkové zlepšení krevního a mízního oběhu. Usnadňuje též odtok zplodin, které vznikají po tělesné námaze, a tím urychluje odstraňování pocitů únavy. Působením masáže na povrch těla lze příznivě působit i na orgány v hloubce. 
   
 • Breussova masáž

  Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.

  Breussova masáž také regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohyblivém aparátu, obvzláště v oblasti kříže a beder. 

  Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolestí zad, často i k vyšetření různých psychických blokád.
   
 • Havajská masáž Lomi Lomi

  Havajská masáž je označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hand (laskavé ruce). 

  Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohyblivé schopnosti, uvolňuje svalové spasmy a kloubní spojení. Havajská masáž také stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a hlavně přírodní síly organismu.
 • Masáž lávovými kameny

  Masáž lávovými kameny uvolňuje svaly, ,,vytahuje'' z nich bolest a negativní energii, regeneruje tkáně a odstraňuje blokací důležitých bodů a pomáhá v rozproudění energie ve vašem těle.
   
 • Tradiční indická masáž hlavy

  Indická masáž hlavy se dá provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.
   
 • Anticelulitidní masáž

  Profesionální ruční masáž k odstranění c elulitidy spočívá v hlubokém promasírování problémových částí těla, tj. stehen a hýždí. 

  Anticelulitidová masáž stimuluje podkožní tukové struktury, ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Během masáže dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především celulitidy. Masáží se také ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly.

  První výsledky lze rozpoznat již po 3 aplikacích.
   
 • Baňkování

  Účinky baněk:

  - Pročistí krev, zlepší oběh, obnoví funkce nervového systému
  - Místně uvolňují křeče a bolesti – bolest hlavy, zad, kloubů
  - Velmi dobře odstraňují celulitidu
  - Detoxikace lidského organismu
  - Redukce tělesného tuku (podtlak baněk rozbíjí tukové buňky)
  - Podporuje krevní a lymfatický oběh

  Kromě zmíněných faktorů je baňkování velmi bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky. 

Kontaktní informace

Masáže Natálie
Velehradská 3
Praha 3 - Vinohrady
130 00
Česká republika
IČ:
27391078
DIČ